Festiwal Kolorów stał się atrakcją drugiego dnia imprezy Dni Ziemi Makowskiej. Paleta kolorów pokryła wszystkich uczestników od dzieci i młodzieży po dorosłych i organizatorów.

Redakcja zaprasza na reportaż z drugiego dnia naszej imprezy jubileuszowej Dni Ziemi Makowskiej. Poprawa pogody sprawiła, że Festiwal Kolorów stał się eksplozją radości i zabawy. Podobno w okolicznych sklepach zabrakło między innymi mąki, która była podstawowym składnikiem kolorowego proszku barwiącego każdego, kto tylko znalazł się w zasięgu fantazyjnej zabawy. Mnie też się oberwało a moi bliscy ubawili się przednio w gronie znajomych, którzy licznie przybyli na imprezę. 

Zapraszam do fotoreportażu przeplatanego dwoma krótkimi filmami, jaki udało się zrobić w międzyczasie, kiedy proszek nie sypał się obficie.Pogoda dopisała, zabawa była przednia, wesoło, bezpiecznie i bardzo, bardzo kolorowo. Redakcja tam była i też przednio się z młodzieżą bawiła. Wszystkim uczestnikom, którzy pozowali serdecznie dziękuję - zapraszam do komentowania na portalu a także dzielenia się na mediach społecznościowych swoimi wrażeniami i radościami.

W imieniu własnym ale przede wszystkim organizatorów imprez serdecznie dziękujemy - długo będziemy dzielili się tym, co widzieliśmy i przeżyliśmy.