"Buster Keaton polskiego kabaretu. Mały a jakże Duży. Niewiele ważył. Pił też niewiele. Tyle co sikorka - bo ważył tyle co sikorka. Miał w oczach kilka ton wdzięku. Ten wdzięk!!! Patrzyłem na kobiety siedzące w pierwszych rzędach obok swoich mężów i widziałem, że patrzą na swój ideał. Ani piękny, ani przystojny, taki jak ten mój, ale ten wdzięk. Ten filuterny błysk w oczach. Zawsze, jak to widziałem, ni stąd ni zowąd przychodziły mi do głowy frazy „O mój wymarzony, o mój wytęskniony, nie wiesz przecież o tym ty, że w małym miasteczku za tobą ktoś wypłakał z oczu łzy… Że jedna Rebeka w zamyśleniu czeka, aż przyjedziesz po nią sam i zabierzesz ją jako żonę swą hen, do pałacu bram...” Krzysztof Deszczyński Prezes Stowarzyszenia Zostań Gwiazdą Kabaretu

W tym tygodniu odbędzie się odlewanie w gipsie. Ta informacja jest dla tych, którzy wrzucili pieniądze do puszek. Chcę by wiedzieli, że ta kasa nie idzie na marne. Oczywiście cały czas zbieramy z dużym utrudnieniem BO nie ma koncertów teraz i mam kłopot. WALCZYMY.

Pozdrawiam

Krzysztof Deszczyński
Prezes Stowarzyszenia Zostań Gwiazdą Kabaretu 


Można wpłacać na zrzutka.pl TUTAJ >>


O akcji zbiórki proszę czytać pod tytułem: Portal suskiDlaWas.info partnerem akcji „SMOLEŃ WIECZNIE ŻYWY” ZBIÓRKA NA POMNIK 

Każdą złotówkę, każdy grosz można przelać elektronicznie na bankowe konto Stowarzyszenia Zostań Gwiazdą Kabaretu, nr konta: 85 1090 1346 0000 0001 0456 0212, z dopiskiem „POMNIK SMOLEŃ WIECZNIE ŻYWY”.

Proszę obejrzyj - pomyśl i wesprzyj tą zbiórkę - aby Bohdan Smoleń pozostał wśród nas wiecznie żywy.

Redakcja prowadzi zbiórkę do puszki - ale z uwagi na obecne okoliczności proszę wpłacać bezpośrednio na ww. konto bankowe - każdy kto wpłaci znaczącą kwotę większa niż 1 zł - proszony jest o napisanie do redakcji - aby uwzględnić w końcowym komunikacie każdego, kto wsparł tą idę upamiętnienie Bohdana Smolenia. 

PARTNER ZBIÓRKI suskiDlaWas.info