Wygraj zaproszenia

Wszyscy kochamy pierogi. Zapach mięsnych farszów, przysmażonej cebulki, smakowitego boczku, jagód i truskawek poczujemy na dziedzińcu Inwałdzkiej Warowni w dniach 27.04 – 5.05. 2019 w długi majowy weekend. Szef kuchni Andrzej Jordanek zapewnia : „codziennie zapraszamy na różnorodne pierogowe niespodzianki”. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych polskich przebojów (rarytasów):

  • Pierogów z mięsem okraszonych cebulą z boczkiem

  • Pierogów z kapustą i grzybami

  • Pierogów z kaszą gryczaną

  • Pierogów na słodko z truskawkami lub jagodami podanymi z bitą śmietaną


Dla naszych gości kochających podróże w 1 dzień dookoła świata proponujemy przysmaki kuchni z różnych stron Świata :

  • Pierogi norweskie z łososiem i serem ricotta

  • Pierogi chińskie z farszem i grzybami shitake

  • Pierogi włoskie z serem feta, bazylią i zieloną pietruszką

  • Pierogi arabskie z migdałami i cynamonem (czy można nie spróbować ?)

  • Pierogi ruskie okraszone cebulką


Weekend majowy to nie tylko kulinarna przygoda. W tych dniach zaprosimy rodziny do wspólnej zabawy „Ratujmy skazańca” . Mama, tata, synek, córka przejdą przez rycerski obóz szkoleniowy aby uzyskać magiczne kamienie. Następny etap to zdobywanie zaczarowanych amuletów, bez których nie ma co się pokazywać u srogiego kata. Nasz kat podejmie ostateczną decyzję o losach biednego skazańca. Dla wszystkich średniowieczne podziękowanie za pomoc. Cała gra oczywiście na wesoło i każdy bez problemu sobie poradzi z tym zadaniem.Konkurs : do wygrania 5 dwuosobowych zaproszeń na „Święto Pierogów”.

Wystarczy na adres: suski@dlawas.info - przesłać odpowiedź na pytanie : Jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w sezonie 2019.


Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście i skorzystanie z atrakcji w Parku Miniatur „Świat Marzeń” oraz Warowni w Inwałdzie w dniach od 27.04-5.05.2019

Pomocne informacje na : www.parkminiatur.comPrzesłano: 10.04.2019


DO WYGRANIA JEST JESZCZE JEDNO DWUOSOBOWE ZAPROSZENIE - KTO PIERWSZY TEN WYGRYWA!

Redakcja informuje:
Za materiał opublikowany w seriwsie informacyjnym suskiDlaWas.info odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.