Pierwsze szkice przedstawiają zupełnie nowy design modelu Hyundai i20 Nowej Generacji. Hyundai i20 Nowej Generacji to pierwszy europejski model zaprojektowany według języka projektowania o nazwie Sensuous Sportiness. Hyundai i20 Nowej Generacji to kolejna z elektryzujących nowości Hyundai w roku 2020. Światowa premiera i20 Nowej Generacji odbędzie się podczas  tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie.

Hyundai przedstawia szkic modelu i20 Nowej Generacji. Samochód wyróżnia się zupełnie nowym designem i jest pierwszym europejskim samochodem marki Hyundai, zaprojektowanym według języka projektowania o nazwie Sensuous Sportiness. Język projektowania Sensuous Sportiness harmonijnie łączy cztery elementy: proporcje, architekturę, styl i technologię. Sensuous Sportiness wnosi do designu pojazdów marki Hyundai instynktowne piękno, emocje oraz wyrazistość.

Szkice przedstawiające i20 Nowej Generacji oddają sportowy i dynamiczny wygląd samochodu. Typowy dla marki Hyundai kaskadowy grill rozciąga się na boki auta, co powoduje wrażenie szerszego i niższego nadwozia. Wyjątkowy podpis świetlny podkreśla sylwetkę i20 Nowej Generacji. Wyraźne przetłoczenia po bokach uwydatniają atletyczne i zgrabne proporcje auta. Tył samochodu zwieńczony jest świetlną listwą, która biegnie pod tylną szybą i dodatkowo optycznie poszerza nadwozie.

Zastosowane we wnętrzu poziome panele zakrywające deskę rozdzielczą podkreślają szerokość przedniej konsoli i starannie maskują otwory nawiewów. Nowy zestaw wskaźników oraz konsola środkowa zostały połączone i wyposażone w dwa ekrany o przekątnej 10,25, co nadaje wnętrzu auta jeszcze większej elegancji i estetyki.

Światowa premiera modelu Hyundai i20 Nowej Generacji będzie miała miejsce podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. Więcej szczegółów na temat samochodu już wkrótce.2020. Nadchodzą elektryzujące nowości Hyundai.

Hyundai i20 Nowej Generacji to kolejna, po i10 Nowej Generacji, elektryzująca nowość Hyundai w roku 2020. Ten rok jest dla firmy Hyundai wyjątkowy, ze względu na planowane liczne i ważne premiery modelowe na całym świecie. Również w Polsce, w 2020 roku Hyundai wprowadzi na rynek w różnych segmentach najwięcej nowych lub odświeżonych modeli w historii. Powiększy się także liczba modeli z napędem zelektryfikowanym.Hundai Motor Poland


Przesłano: 05.02.2020
grafiki: źródło informacji