W dniu 20 lipca odbyło się spotkanie integracyjne uczestników z absolwentami Hufca Pracy w Wadowicach. Spotkanie było okazją do zacieśnienia kontaktów między obecnymi uczestnikami wadowickiej jednostki, a absolwentami, którzy zakończyli całkiem niedawno kształcenie.


Absolwenci wspominali czasy pobytu w hufcu, podzielili się wrażeniami z miejsc pracy, opowiadali co ich w życiu spotkało. Uczestnicy z dużą ciekawością słuchali opowieści starszych kolegów.

Na zakończenie w ramach integracji, wszyscy wybrali się na poligon strzelecki w Sułkowicach na rozgrywki paintballowe. Na początku każdy z uczestników otrzymał mundur ochronny oraz sprzęt do gry oraz zapoznał się z instruktażem z zakresu bezpiecznego zachowania się na poligonie i posługiwania bronią, a także poznał zasady gry. Uczestnicy wyjazdu podzielili się na dwie grupy i rozpoczęli rozgrywki w terenie leśnym z umieszczonymi przeszkodami i pułapkami. Potyczki toczyły się według kilku scenariuszy min. zasadzka, pojedynek, zdobywanie flagi przeciwnika. Emocje podczas zabawy były duże, ale paintball okazał się również grą wymagającą włożenia sporego wysiłku fizycznego oraz pomysłowości.


Tekst i zdjęcia – Dorota Paździora
6-11 HP w Wadowicach

przesłano: 22.07.2021

POLECANE: 

6-11 HP w Wadowicach rekrutacje na rok szkolny 2021/2022 - z rekomendacją prasową;

Zlot młodzieży OHP w Starym Sączu (fotogaleria);

XXI Ogólnopolski Konkurs Papieski - uroczysty finał w Starym Sączu na Ołtarzu Papieskim;