14.05.2019 r.

 

Kolizja drogowa - Kuków droga W-946

Kierujący samochodem marki Fiat na skutek nie dostosowania  prędkości jazdy do warunków drogowych chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego pojazdu marki Opel, którym kierująca wykonywała manewr skrętu w lewo uderzył w bok tego pojazdu, po czym najechał na ogrodzenie. Nikt w zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Sprawca ukarany mandatem.

 

Kolizja drogowa - Budzów droga W-956

Kierujący samochodem marki Fiat nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, w wyniku czego zjechał na chodnik, następnie wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Na skutek zaistniałego zdarzenia do szpitala zostały przewiezione dwie osoby, którym została udzielona pomoc medyczna. Sprawca ukarany mandatem. 

 

Kolizja drogowa - Bystra

Kierujący samochodem marki Seat wykonując manewr wyprzedzania pojazdu marki Mercedes nie zachował szczególnej ostrożności, po czym zajechał drogę kierującemu mercedesem zmuszając go do gwałtownego hamowania. Manewr ten okazał się na tyle niebezpieczny, że kierujący mercedesem najechał na tył seata. W zdarzeniu tym niegroźne obrażenia doznała jedna osoba. Sprawca ukarany mandatem.

 

W okresie, kiedy występowały trudne warunki drogowe nie odnotowano poważniejszych utrudnień w ruchu drogowym.st.asp. Krzysztof Pochopień

p.o. oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej