Komendant Powiatowy Policji insp. Dariusz Drobny z dniem 01.01.2021 r. powołał mł.asp. Roberta Mazura na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie. Podczas wręczania rozkazu obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej podinsp. Marcin Kaczmarek oraz Komendant Komisariatu Policji w Jordanowie st.asp. Krzysztof Błachut.


Mł.asp. Robert Mazur
z Policją jest związany od 2007 r. Pierwsze lata służby pracował w Oddziałach Prewencji w Krakowie. Końcem 2010 roku został policjantem zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim Makowie Podhalańskim. W 2011 roku został referentem, a w 2018 roku detektywem Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim.


Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny wręczając rozkaz mł. asp. Robertowi Mazurowi pogratulował awansu, życząc jednocześnie dalszych sukcesów na nowym stanowisku.


Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej

zdjęcia: KPP w Suchej Beskidzkiej

Oficer prasowy KPP w Suchej Beskidzkiej pozwala sobie na naruszanie prawa określonego w art. 2 Ustawy Prawo prasowe - co może nosić znamiona występku określonego art. 44 tej samej ustawy. - Prawo naruszane przez funkcjonariusza Policji - jest występkiem karnym. Tego jednak komendant powiatowy Policji - nie widzi, nie chce widzieć - bo... - Może w Policji łamanie praw prasy i wolności słowa - stało się tak powszechne, że nikt nie reaguje. - Społeczeństwo ma ograniczoną informację - ukierunkowaną jedynie na propagandowe informacje. - Gdzie więc poszanowanie ze strony Policji art. 11 Karty Praw Podstawowych UE?