Data wydarzenia: 19.02.2020 18:30 - 19.02.2020 21:00
Miejsce wydarzenia: Kraków

Raduj się w Panu, a On spełni pragnienia twego serca… (Ps 37,4)


19 lutego odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Naszym gościem będzie Michał Grzanka. Podejmie ważny temat: "Męskie pragnienia"


Bądźcie z nami 19 lutego na żywo, lub na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.netGość specjalny: Michał Grzanka

Michał Grzanka (45 lat), od 23 lat mąż Agnieszki - tata Janka (20), Mikołaja (17) i Gabriela (13). Ukończył Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Od piętnastego roku życia angażuje się w życie społeczne i życie Kościoła jako lider, najpierw grup młodzieżowych z czasem grup dorosłych. Od 1995 do 2018 zaangażowany w Stowarzyszenie Misja EnChristo w Lanckoronie, od 2008 lider mazowieckiej filii tego stowarzyszenia. Od 2018 lider Publicznego Stowarzyszenia Wiernych Archidiecezji Warszawskiej Służba EnChristo. Pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum - tworzył autorskie programy dydaktyczne m.in. Program GROM - Godzina Rozmów o Męskości dla mężczyzn w wieku od 6 do 19 lat. Jest współtwórcą Inicjatywy Tato.net, szkoli i jest mentorem dla mężczyzn i kobiet pragnących naprawić i rozwijać swoje relacje z dziećmi. Pracuje jako: coach i mentor dla kadry menedżerskiej w środowisku biznesowym oraz NGO. Pasjonuje się narciarstwem zjazdowym i biegowym, wspinaczką skalną i górską, paralotniarstwem żeglarstwem, koszykówką, snoorkowaniem oraz grą na gitarze basowej.19 lutego 2020 roku (środa)

18:30 Msza Święta w kościele, po Mszy spotkanie w Kamieniołomie,
Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2

Bóg przygotowując nas do naszej misji w Swoim Królestwie przygotowuje w nas męskie serce. Nie chce, byśmy współpracowali z Nim pod przymusem, wbrew temu, co wpisał w nas - naszym pragnieniom. Zgodnie z obietnicą poprzez Ducha Świętego Bóg wpisuje w nasze serca Swoje prawo. To w Duchu Świętym - który daje nam radować się w Bogu możemy wejść w Boży plan dla nas, w plan który daje nam realne szczęście.

W tym ważnym temacie poprowadzi nas nasz gość - Michał Grzanka.

Zapraszamy!

Osoby, które nie mogą być z nami na żywo - Zapraszamy online.


Transmisja Online - w czasie trwania spotkania: 19 lutego 2020 od około 19:20 do około 21-ej

Transmisja nie będzie obejmowała spotkania w małych grupach.


TRANSMISJA 19 lutego na platformie YouTubeSpotkanie MSJ - Męskie Pragnienia

Więcej informacji: TUTAJ >>


POLECANY TEMAT: Męskie serce - nauczanie bpa prof. Janusza Mastalskiego

PATRON MEDIALNY