Bohdan Smoleń - postać już dla nas historyczna. Nie wielu miało okazję poznać bohatera celu tej zbiórki. - Dlatego redakcja poprosiła o wsparcie zarząd firmy działającej m.in. pod marką Intermarche w Suchej Beskidzkiej. - Nie trzeba było wiele rozmawiać - wspaniałe małżeństwo biznesu - państwo Celina Zofia i Jarosław Jan Trzeciakowie tworzący firmę KARMINA sp. z o.o. w Suchej Beskidzkiej przychyliło się do inicjatywy zbierania na terenie Intermarche w Suchej Beskidzkiej środków finansowych do puszki celowej oznaczonej logotypem, wszelkimi informacjami o celu zbiórki. Stąd też redakcja suskiDlaWas.info zaprasza wszystkich odwiedzających sklep do podzielenia się tym, czym można na rzecz budowy pomnika niesamowitego Bohdana Smolenia - człowieka, którego spuścizna jest naszym dziedzictwem kulturalnym.

Od sierpnia br. redakcja suskiDlaWas.info angażuje się ale także przyjaciół w inicjatywę, jaką zainicjował Pan Krzysztof Deszczyński Prezes Stowarzyszenia Zostań Gwiazdą Kabaretu. Kilka dni temu zwróciłam się do przedstawicieli firmy KARMINA sp. z o.o. z inicjatywą usytuowania puszki na terenie sklepu Intermarche, flagowej marki o ugruntowanej pozycji biznesowej i handlowej w naszym regionie. - Zarząd spółki okazał się bardzo życzliwy dla tego pomysłu. Doszło do podpisania umowy dwustronnej mającej na celu prawo zbiórki stacjonarnej. - Cenna inicjatywa - tym bardziej, że klienci Intermarche w Suchej Beskidzkiej będa mogli przez najbliższy miesiąc zasilać puszkę dobrowolnie datkami na tą inicjatywę. 

Uwierzytelnieniem zbiórki publicznej są publicznie dostępne informacje.  

Warto odwiedzając Intermarche w Suchej Beskidzkiej i robiąc ZAKUPY wesprzeć naszą wspólną inicjatywę. Zapytaj przy kasie o lokalizację puszki w sklepie. - Przez blisko pół wieku Bohdan Smoleń był w naszych telewizorach, w kabaretach, filmach - jako człowiek uniwersalny - stworzył fundację pomagając dzieciom i zwierzętom. Dajmy z siebie tak wiele, jak tylko serce podpowie. 

Na zdjęciu Pani Celina Zofia Trzeciak w sklepie Intermarche w Suchej Beskidzkiej (ul. Mickiewicza 36 b, 34-200 Sucha Beskidzka), którego jest współwłaścicielką wraz z mężem Jarosławem Janem Trzeciakiem. Polecam wszystkim czytelnikom odwiedzanie sklepu i włączenie się do zbiórki.

W DNIU 29 LISTOPADA 2019 - ZBIÓRKA W INTERMARCHE W SUCHEJ BESKIDZKIEJ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA. - WKRÓTCE NOWA LOKALIZACJA ZBIÓRKI STACJONARNEJ. ZAWSZE MOŻNA PRZYJŚĆ DO REDAKCJI, ABY WSPIERAĆ ZBIÓRKĘ.

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 30.11.2019

Trwa zbiórka na budowę pomnika Bohdana Smolenia w Poznaniu >>

29 października br. w audycji radiowej Polskiego Radia Program Pierwszy >> - po godzinie 13.00 wystąpi KRZYSZTOF DESZCZYŃSKI - będzie o akcji SMOLEŃ WIECZNIE ŻYWY

Zainteresuj się także: "By był wśród nas". W Poznaniu trwa zbiórka na pomnik Bohdana Smolenia (http://www.tvn24.pl) >>

Więcej o zbiórce: Portal suskiDlaWas.info partnerem akcji „SMOLEŃ WIECZNIE ŻYWY” ZBIÓRKA NA POMNIK - zbiórka stacjonarna >>