Data wydarzenia: 18.08.2019 12:00 - 18.08.2019 23:55
Miejsce wydarzenia: Osielec gm. Jordanów

Wójt Gminy Jordanów oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie zapraszają na Dożynki Gminne gminy Jordanów - tym razem w sołectwie Osielec, gdzie na wszystkich mieszkańców gminy oraz turystów i wszelkich serdecznych gości będzie oczekiwała moc atrakcji i rozrywki.

Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia z samorządem gminnym oraz dyrektor GOKSiP w Jordanowie Gabriela Korbel z całym zespołem współpracowników a także współorganizatorzy Koło Gospodyń Wiejskich Osielec i Rada Sołecka sołectwa Osielec jako gospodarze dożynek gminnych zgodnie z tradycją wiejską i kulturą regionalną oferują wszystkim, którzy przybędą tym razem do Osielca na stadion sportowy KS "Świt" Osielec bogaty program dożynkowy. 

Wydarzenie ma swój początek w samo południe - aby w korowodzie dożynkowym udać się na uroczystą Mszę św. odprawianą pod gołym niebem na murawie stadionu - by podziękować Bogu w Trójcy Jedynemu obrządku rzymskokatolickiego - za plony rolne, jakimi obdarzył rolników, ogrodników i wszystkich mieszkańców gminy Jordanów. 

Plan zapowiada się dopięty na ostatni guzik - więc pozostaje tylko oczekiwać na wydarzenie i sprzyjającą aurę.Zapowiada się wspaniale - więc w imieniu organizatorów i współorganizatorów, zaproszonych artystów, zasłużonych dla gminy Jordanów, laureatów "Konkursu na najpiękniejszy ogród przydomowy i obejście w gospodarstwie rolnym", jednostek stowarzyszeń OSP w gminie Jordanów, wytwórców twórczości ludowej, przedstawicieli PZDR w Suchej Beskidzkiej i Małopolskiej Izby Rolniczej, Nadleśnictwa Myślenice,KRUS w Suchej Beskidzkiej, Stowarzyszenia LGD w Suchej Beskidzkiej, Koła Łowieckiego Knieja Jordanów oraz patronów medialnych - zapraszam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu lokalnym. 


tekst i opracowanie: suskiDlaWas.info 
grafiki: GOKSiP w Jordanowie

Samorząd gminy Jordanów - Wójt oraz GOKSiP w Jordanowie jak mało który inny samorząd - potrafią wystosować zaproszenie w formie pisemnej na odpowiednim druku - nawiązując do najpiękniejszych tradycji samorządowych, gdzie prasa i media są traktowane jako partner publiczny i społeczny - dziękuję Wójtowi Gminy Jordanów Arturowi Kudzi oraz Dyrektorowi GOKSiP w Jordanowie Gabrieli Korbel - za traktowanie prasy internetowej godnie. 
ZAPROSZENIE NA DOŻYNKI GMINNE 2019 - GOKSiP w Jordanowie


źródło: YouTube kanał Wiejski CiorW TRAKCIE CAŁEJ IMPREZY DOŻYNKOWEJ W OSIELCU - PROWADZONA JEST ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA POMNIK BOHDANA SMOLENIA - POD TYTUŁEM " SMOLEŃ WIECZNIE ŻYWY"


KOLORY DESZCZA - ZOSTAŃ GWIAZDĄ KABARETU >>


PATRON MEDIALNY