W imieniu organizatorów gali "KNOCKOUT BOXING NIGHT 8" w Sosnowcu, Grupy Boksu Zawodowego Knockout Promotions oraz Prezydenta Miasta Sosnowiec, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Oficjalną Ceremonię Ważenia przed galą:

piątek, 25 października 2019 r., godz.14:00

MUZO / Sala widowiskowo-koncertowa

ul. Warszawska 2, 41-200 Sosnowiec

 

W walce wieczoru rękawice skrzyżują Artur Szpila z Fabio Tuiach’emPonadto w Sosnowcu swoje kolejne walki stoczą:


Fiodor Czerkaszyn (13-0, 8KO) vs Guido Nicolas Pitto (26-6-2, 8KO)

Jeden z największych talentów polskiego rynku bokserskiego zmierzy się z doświadczonym argentyńczykiem, Guido Nicolasem Pitto, który w swojej karierze pokonał m.in. byłego mistrza świata Jacka Culcaya, zaś w ubiegłym roku zremisował w wyjazdowej walce z Magomedem Madiewem, który wkrótce przystąpi do eliminatora do tytułu mistrzowskiego federacji WBA wagi średniej

Marek Matyja (16-1-2, 7KO) vs Tony Averlant (27-11-2, 5KO)

Początkowo Marek Matyja miał spotkać się w hitowym rewanżu wagi półciężkiej z Pawłem Stępniem, jednak z powodu kontuzji Pawła jego przeciwnikiem będzie Tony Averlant. Pochodzący z Francji pięściarz ma na swoim koncie tytuł mistrza Unii Europejskiej, a w tym roku mierzył się z dwoma brytyjskimi prospektami kategorii półciężkiej - Anthonym Yarde i Joshuą Buatsim.

Adam Balski (13-0, 8KO) vs Vladimir Reznicek (9-2-2, 4 KO)

Balski pojawi się w ringu po raz pierwszy od dramatycznego zwycięstwa nad Sergiejem Radczenką. W sobotę rywalem Balskiego będzie "Rzeźnik z Czech", który od początku swojej przygody z zawodowymi ringami nie unika wyzwań i ma na koncie już kilka niespodzianek. 31-latek wyhamował już kariery kilku niepokonanych pięściarzy i zrobi wszystko, żeby Polak dołączył do tej listy!

Kamil Bednarek (debiut) vs Piotr Rzyman (2-2, 2KO)

Bednarek, utalentowany podopieczny Piotra Wilczewskiego niedawno podpisał profesjonalny kontrakt z grupą KnockOut Promotions. Mierzący 183 cm 24-latek z Dzierżoniowa na ringach amatorskich stoczył 110 walk, sięgając po tytuł mistrza Polski kadetów i juniorów, wicemistrza Polski młodzieżowców i kilkukrotnie zdobywając Puchar Polski. W gronie amatorów Bednarek startował w kategorii półciężkiej, jednak docelowo zejść ma do wagi super średniej.

Swój debiut w grupie Knockout Promotions zaliczy również pochodzący z Ukrainy, Denys Krotiuk. KnockOut Boxing Night 8 to również szansa dla pięściarzy zagłębiowskich klubów bokserskich, zatem w tę sobotnią noc najbardziej utytułowani bokserzy olimpijscy dostaną szansę na występ.


Knockout Boxing Night Biuro Prasowe

Przesłano: 22.10.2019