Reprezentacja Polski Amp Futbol, która szykuje się do Mistrzostw Europy 2020 w Krakowie, właśnie zyskała nowego partnera! Partnerem naszych ampfutbolistów została firma ASR Consulting zajmująca się legalizacją pobytu i pracy obcokrajowców z całego świata w Polsce.

 Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z ASR – skomentował podpisanie umowy prezes Amp Futbol Polska Mateusz Widłak. Nowy partner reprezentacji Polski od lat współpracuje już z Kuloodpornymi Bielsko-Biała, zespołem z Amp Futbol Ekstraklasy. – Współpraca tej firmy z Kuloodpornymi jest bardzo owocna i wierzę, że tak samo będzie w przypadku naszej kadry. Liczę też, że liczne, kilkutysięczne grono pracowników ASR powiększy rzeszę kibiców naszej ampfutbolowej reprezentacji! - dodał Widłak.Dzięki wsparciu nowego partnera reprezentacja Polski Amp Futbol będzie mogła jeszcze lepiej przygotować się do mistrzostw Europy, które w 2020 roku odbędą się w Krakowie. Być może kiedyś współpraca z ASR przyczyni się także do tego, że w Amp Futbol Ekstraklasie grać będą zawodnicy z innych krajów, jak ma to miejsce na przykład w Turcji, gdzie występuje kilkudziesięciu obcokrajowców. W polskiej lidze jedynym zagranicznym zawodnikiem jest Bamgbopa Abayomi Alabi. Yomi jest reprezentantem Nigerii i zawodnikiem ampfutbolowej sekcji Legii Warszawa.


ASR może ułatwić przyjazd do kraju innym obcokrajowcom, ponieważ zajmuje się legalizacją pobytu w Polsce. Nowy partner Amp Futbol Polska wyróżnia się wysoką skutecznością w postępowaniach administracyjnych i świadczy usługi osobom fizycznym oraz renomowanym firmom z wielu branż gospodarki.

- Łącząc w sobie pasję i determinację do osiągania celów, pragnęliśmy podjąć współpracę z organizacją skupiającą silnych ludzi z wielkim duchem, więc od 2017 roku partnerujemy ampfutbolowemu klubowi - Kuloodpornym z Bielska-Białej. Doskonale układająca się do tej pory współpraca zdopingowała nas do tego, aby tą działalność jeszcze poszerzyć, czego efektem jest obecne partnerstwo z reprezentacją Polski Amp Futbol. Jest to dla nas ogromny powód do dumy! – cieszy się Zarząd ASR Consulting.Reprezentacja Polski, przy wsparciu ASR, już w maju poleci na dwumecz do Włoch, a w czerwcu rozegra w Polsce mecze z reprezentacjami Irlandii (w Krakowie) i Belgii (w Rzepinie). Starcia z tymi rywalami będą kolejnym etapem przygotowań do mistrzostw Europy, które odbędą się we wrześniu 2020 roku w Krakowie. Biało-czerwoni otwarcie mówią o walce o medale podczas tej imprezy.


Amp Fotbol Polska

Opublikowano: 09.04.2019