Czas rozpocząć wielką muzyczną walkę o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce! Zwycięzcę „The Voice of Poland” wybiorą widzowie już 30 listopada!


Podczas Przesłuchań w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” na scenie zaśpiewało ponad 100 młodych i ambitnych wokalistów marzących o karierze muzycznej na miarę tych, które osiągnęli trenerzy show TVP2 – Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Do kolejnego etapu – Bitew, spośród nich trenerzy wybrali 48 osób, które zmierzyły się na muzycznym ringu. Ostatnim sprawdzianem przed odcinkami na żywo był etap Nokaut, w którym na scenie po raz ostatni zobaczyliśmy 28 uczestników.


Do odcinków na żywo zakwalifikowało się 16 finalistów, po czterech z drużyny każdego z trenerów. Pod wodzą Michała Szpaka o zwycięstwo walczyć będą Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski. W drużynie Kamila Bednarka wystąpią Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka i Kasjan Cieśla. Do odcinków na żywo z teamu Margaret dotarli Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sonia Hornatkiewicz oraz Tadeusz Seibert. O tytuł Najlepszego Głosu w Polsce oraz ofertę zawarcia kontraktu płytowego z drużyny Tomsona i Barona walczyć będą Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło i Alicja Szemplińska.

Każdy odcinek na żywo będzie kończył się eliminacją jednej osoby z każdej drużyny. Poczucie bezpieczeństwa będą mieli uczestnicy, którzy otrzymają największą liczbę głosów od widzów. Spośród pozostałych, trenerzy wyeliminują najsłabsze ogniwo. W Wielkim Finale, który odbędzie się już 30 listopada, decyzję o wyborze zwycięzcy podejmą wyłącznie widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Odcinki na żywo dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” już od 9 listopada, w każdą sobotę w TVP2.


Opublikowano: 07.11.2019