Destiny 2 świętuje rok obecności na platformie Battle.net® Blizzard Entertainment. Nowi strażnicy dostaną Destiny 2 w prezencie w listopadzie - obecni gracze w Destiny 2 otrzymają w grudniu za pośrednictwem Battle.net ekskluzywny rocznicowy emblemat. Wszyscy gracze w dniach 9-11 listopada br. będą mogli wziąć udział w rozgrywkach w nowym, popularnym trybie „Gambit”, wprowadzonym w ramach Destiny 2: Porzuceni, który jest pierwszym tego typu hybrydowym trybem 4v4.

SANTA MONICA, Kalifornia --(BUSINESS WIRE)-- Od momentu premiery w 2017 r. Destiny 2 zdobyło rzesze oddanych fanów i cieszy się zainteresowaniem milionów graczy na całym świecie. Liczba fanów tego tytułu jeszcze wzrośnie po tym, jak nowi Strażnicy otrzymają możliwość bezpłatnego zanurzenia się w świat Destiny 2 w listopadzie. Bungie i Activision, świętując rocznicę tytułu na platformie PC, wspólnie z Blizzard Entertainment ogłosili, że od 2 do 18 listopada każdy z zarejestrowanych użytkowników należącej do Blizzard platformy gier Battle.net, który jeszcze nie posiada Destiny 2, a także nowi jej użytkownicy, będą mogli odebrać grę jako darmowy podarunek.

Destiny 2 będzie dostępne w listopadzie w aplikacji Battle.net za darmo przez nieco ponad dwa tygodnie, a gracze będą mogli pograć w grę po jej odebraniu*. Aby przypisać licencję do gry, nowi użytkownicy, którzy utworzyli swoje konta po godz. 11:00 czasu pacyficznego 2 listopada 2018 r., będą musieli aktywować funkcję Blizzard SMS Protect. Aktywacja Destiny 2 jest możliwa pod adresem https://account.blizzard.com/gifts/.

Obecni gracze Destiny 2 na PC otrzymają ekskluzywny, niedostępny nigdzie indziej emblemat, który zostanie udostępniony w grudniu, by uczcić pierwszą rocznicę obecności tytułu na Battle.net. Ponadto nowi Strażnicy będą mieli sposobność wypróbować „Gambit” – nowy tryb dodany wraz z Destiny 2: Porzuceni podczas darmowego weekendu z Gambitem trwającego od 9 do 11 listopada 2018 r. Gambit to hybrydowy tryb 4v4 w Destiny 2: Porzuceni. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.destinythegame.com/battlenet.

„Wiemy, że gracze Destiny korzystający z PC oczekują wspaniałych wrażeń w rozgrywce jednoosobowej oraz z przyjaciółmi. Dlatego też zwróciliśmy szczególną uwagę na kwestie, które wyróżniają społeczność PC, przy jednoczesnym połączeniu społeczności graczy korzystających z Battle.net oraz Bungie na komputerach osobistych - powiedział Steve Cotton, reżyser odpowiadający za Destiny 2: Forsaken w Bungie. - Dając graczom ten prezent, oczekujemy przyjścia nowych Strażników do naszego uniwersum” – dodał Cotton.

Nowatorska marka Destiny cieszy się globalnym uznaniem od momentu wprowadzenia na rynek w 2014 r. W roku 2017 nastąpiła rekordowa premiera Destiny 2 na komputerach PC, która pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy stanowiła największe takie wydarzenie w historii Activision Publishing. Stworzona przez Bungie gra, która została przeniesiona na komputery osobiste wspólnie z Vicarious Visions, dostarcza optymalnych wrażeń na PC, zapewniając obsługę charakterystycznych dla tej platformy funkcji: obsługa rozdzielczości 4K, brak limitu klatek na sekundę, pełne wsparcie dla sterowania przy pomocy klawiatury i myszy z możliwością zmiany funkcji klawiszy, chat tekstowy, możliwość zmiany pola widzenia, szczegółowy ekran ustawień PC, obsługa monitorów 21:9 i konfiguracji trzymonitorowych oraz HDR. Destiny 2 opowiada historię, w której ostatnie miasto na ziemi zostało zdobyte i leży w gruzach. Gracze muszą nabyć nowe umiejętności i bronie, by zjednoczyć siły miasta oraz wspólnie odzyskać utracony dom.

W Destiny 2 można grać na PC z systemem Windows 7, Windows 8 i Windows 10. Minimalne wymagania systemowe gry na komputery osobiste to: procesor Intel Core i3-3250, Intel Pentium G4560 lub AMD FX-4350, karta graficzna GeForce GTX 660 2GB, GTX 1050 2GB lub Radeon HD 7850. Pozostałe wymagania to 6 GB pamięci RAM i 104 GB miejsca na dysku twardym oraz dostęp do internetu.

Więcej informacji można uzyskać na www.DestinyTheGame.com, a także śledząc oficjalne kanały społecznościowe Destiny na Facebooku, @DestinyTheGame na Instagramie oraz Twitterze. Społeczność może kontaktować się bezpośrednio z twórcami na www.Bungie.net, na Facebooku, @Bungie na Twitterze, Instagramie oraz www.Twitch.tv/Bungie na Twitchu.

Bungie

Bungie to niezależne, zarządzane przez pracowników studio tworzące gry wideo, którego celem jest budowanie pełnych nadziei światów inspirujących pasjonatów gier oraz do zawierania przyjaźni na całe życie. Od przeszło 25 lat ten cel przyświeca twórcom jednych z najsłynniejszych marek w świecie gier wideo, w tym Marathon, Myth, Halo i Destiny. Obecnie Bungie skupia się na wydawaniu kolejnych, długo oczekiwanych tytułów z uniwersum Destiny oraz tworzeniu nowych światów.

Blizzard Entertainment, Inc.

Najlepiej znany z takich przebojów jak World of Warcraft®, Hearthstone®, Overwatch®, the Warcraft®, StarCraft® oraz Diablo® oraz skupiającego wiele marek Heroes of the Storm®, Blizzard Entertainment, Inc., oddział Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI) jest jednym z czołowych deweloperów i wydawców oprogramowania rozrywkowego, cenionym za tworzenie tytułów znajdujących się w gronie gier najbardziej docenianych przez krytyków. Historia działalności Blizzard Entertainment obejmuje dwadzieścia dwie hitowe gry oraz wiele nagród gry roku. Internetowy serwis gier spółki – Battle.net® – jest jednym z największych na świecie i skupia wiele milionów aktywnych graczy.

Activision

Activision z siedzibą w Santa Monica w Kalifornii to wiodący na świecie producent i wydawca rozrywki interaktywnej. Firma prowadzi globalną działalność i jest oddziałem Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), spółki wchodzącej w skład indeksu S&P 500. Więcej informacji o Activision i jej produktach można znaleźć na stronie internetowej firmy www.activision.com lub śledząc @Activision.

Ostrzeżenie dotyczące wypowiedzi prognozujących: Informacje zawarte w niniejszym komunikacie prasowym i obejmujące oczekiwania, plany, zamiary lub strategie Activision Publishing dotyczące przyszłości, w tym oświadczenia w sprawie dostępności, terminów i cech darmowej gry Destiny 2, ekskluzywnego emblematu oraz darmowego weekendu z Gambitem są wypowiedziami prognozującymi, które nie są faktami i wiążą się z wieloma czynnikami ryzyka i niepewnością. Czynniki, które mogą potencjalnie spowodować, że faktyczne przyszłe wyniki Activision Publishing będą się istotnie różnić od tych wyrażonych w wypowiedziach prognozujących przedstawionych w niniejszym komunikacie, obejmują nieprzewidziane opóźnienia produktów oraz inne czynniki określone w sekcjach dotyczących czynników ryzyka w najnowszym rocznym raporcie Activision Blizzard na formularzu 10-K oraz kolejnych raportach kwartalnych na formularzu 10-Q. Wypowiedzi prognozujące zawarte w niniejszym komunikacie bazują na informacjach dostępnych spółkom Activision Publishing i Activision Blizzard na dzień niniejszego komunikatu. Ani Activision Publishing, ani Activision Blizzard nie ponoszą odpowiedzialności za aktualizację takich wypowiedzi. Wypowiedzi prognozujące uznawane za prawdziwe mogą w ostatecznych rozrachunku okazać się błędne. Przedmiotowe wypowiedzi nie stanowią gwarancji przyszłych wyników Activision Publishing lub Activision Blizzard i podlegają czynnikom ryzyka, niepewności i innym czynnikom, z których część znajduje się poza kontrolą spółki i może skutkować powstaniem znacznych różnic względem obecnych oczekiwań.

*oferta może nie być dostępna we wszystkich regionach

Wersja źródłowa informacji dostępna w serwisie: https://www.businesswire.com/news/home/20181102005525/en/

Źródło: Activision Publishing, Inc.

KONTAKT:

Activision

Genevieve Waldman

tel. 425-440-6854

e-mail: gwaldman@activision.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

07.11.2018