Z powodzeniem przełamują stereotypowe wyobrażenie o muzyce klasycznej i zapewniają, że na ich koncertach z pewnością nikt nie będzie się nudził. Rosyjscy pianiści z Bel Suono zapraszają na swój jedyny koncert w Polsce, który odbędzie się w przyszłym roku.

Są przystojni, młodzi, utalentowani, a do tego ich odważne połączenia w muzyce mogą zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych melomanów.

„Jesteśmy trzema młodymi pianistami i wszyscy ukończyliśmy renomowane Konserwatorium Moskiewskie Piotra Czajkowskiego. Głównym zamysłem naszych koncertów jest zmiana myślenia o muzyce klasycznej, jako nudnej i przybliżenie ich do nowego, modernistycznego świata gatunku classical crossover” - zapewniają pianiści z Bel Suono.

Vasilij Opalev, Kirill Gushin i Maxim Tarasov zapraszają na koncert miłośników muzyki klasycznej w nieco innym wydaniu i zdradzają, czego można się spodziewać na ich polskim występie.Koncert Bel Suono odbędzie 15 lutego 2019 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety dostępne są na www.prestigemjm.com.