W niedzielę, 29 maja Telewizja Polska zaprasza widzów na wyjątkowy koncert pt. „Dla Ciebie, Mamo”, zorganizowany z okazji Dnia Matki. Emisja pierwszej części koncertu o godz. 20:00 w TVP2, druga część zostanie wyemitowana o godz. 21:00 w TVP1.


Muzyczna pocztówka znad Bałtyku dotrze do wszystkich mam w całej Polsce. W wielkim widowisku muzycznym „Dla Ciebie Mamo”, zarejestrowanym w Arenie Gdynia, wystąpią: 
Aleksandra Szwed, Karolina Stanisławczyk, Kuba Szmajkowski, grupa Classic, Haddaway, Ich Troje, Krystyna Giżowska, Maja Hyży, Sławomir. 
Pochodząca z Ukrainy Julia Belej zaśpiewa utwór „Moja najdroższa mama”, Krzysztof Prusik, zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Senior”, przypomni przebój „Nie ma jak u mamy”, a Zenon Martyniuk wykona niezapomnianą „Piosenkę dla mamy”. Usłyszymy także: „Iść w stronę słońca”, „A wszystko to...”, „O mnie się nie martw”, czy „Nie było ciebie tyle lat”. 
Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel. 
DLA CIEBIE, MAMO – KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI – w niedzielę, 29 maja, I część koncertu o godz. 20:00 w TVP2, II część koncertu o godz. 21:00 w TVP1

OGLĄDAJ /przekierowanie>> TUTAJ >>;opublikowano: 27.05.2022 / aktualizacja: 29.05.2022, 20.45
foto: Waldemar Kompała TVP