Trwają eliminację Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - dzisiaj dzień drugi.

Bohaterowie Makowskiej gali w wczorajszych występach zaprezentowali swoje umiejętności i zdolności taneczne w bardzo dynamicznych rytmicznie tańcach. Zmagania podzielone były na przedziały wiekowe uczestników. Choreografia jak i dobór układów tanecznych wspaniale współgrały w całości zaprezentowanych tańców grupowych. Trenerzy i instruktorzy układów tanecznych mogą chodzić dumnie z podniesioną głową, gdyż ich podopieczni bardzo dobrze wywiązywali się z pasji tanecznych.Tak było wczoraj - w sobotę 16 lutego 2019 roku.

Ogólnopolski Konkurs Tańca Sportowego Maków Podhalański 2019 (2) from suskiDlaWas.info on Vimeo.
Barwne makijaże, jak też finezyjne wielobarwne stroje zawodników dopełniały sportowo-tanecznego nastroju. - Już dawno oczekiwaliśmy na to wydarzenie, które jest kontynuacją pierwszej edycji z roku 2018. Bardzo dobra organizacja zawodów tanecznych w obiekcie sportowym Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim, gdzie zapewniony jest obszerny parking a także miejsca socjalne - sprzyjają dobrej atmosferze turnieju - tym bardziej, że uczestnikami są w dużej ilości dzieci. 
O wynikach zostaniemy poinformowani przez organizatorów po zakończeniu całego turnieju - czym podzielimy się z czytelnikami portalu. Tym czasem na uczestników oczekują puchary i nagrody.Zapraszam w imieniu organizatorów na dzisiejsze zmagania taneczno-sportowe - emocji nie brakuje, muzyka taneczna podnosi walory imprezy i przyciąga rzesze widzów.


Maria Moczydlak 

Redaktor Naczelna i Wydawca portalu autor zdjęć: suskiDlaWas.info
autor zdjęcia z pucharami: Mateusz Pochopień Elita Dance Center Maków Podhalański