Masz około czterdziestu, czterdziestu paru lat, chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność u kobiet, poprawić kondycję fizyczną, zrzucić zbędne kilogramy czy rozprawić się z własną nieśmiałością? A może chcesz udowodnić znajomym lub tej Jedynej, że jesteś prawdziwym facetem z krwi i kości?


Poszukiwanych 8 mężczyzn:


- w wieku 38-49 lat,

- aktualnie bez trwałych relacji z kobietami,

- posiadający dystans do siebie i poczucie humoru,

- chcących przeżyć przygodę życia!

Swoją gotowość zgłoś do 12 stycznia 2020 r. na adres: 8wspanialych@tvp.pl

Załączając krótki filmik (do 50 MB lub link) oraz podstawowe informacje o sobie, jak: imię, nazwisko, wiek, adres email, nr telefonu, miejsce zamieszkania, zawód wykonywany, stan cywilny, dzieci…
Zgłoszenie kandydatury udziału w programie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgodę na przetwarzanie przez Telewizję Polska S.A. danych osobowych zgłaszającego dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji uczestników (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).


Centrum Informacji TVP

Opublikowano: 23.12.2019
Marta Manowska (fot. TVP)