ROCKLAND, Massachusetts, 11 marca 2019 r. /PRNewswire/ - Firma UPPAbaby kontynuuje nieprzerwane pasmo innowacji i ułatwia codzienne życie rodziców przez wprowadzenie w Europie i Wielkiej Brytanii niemowlęcego fotelika samochodowego MESA i-SIZE.

Dołączając do zaawansowanych, wysokiej jakości wózków i fotelików samochodowych, model MESA i-SIZE spełnia wymagania najnowszych przepisów bezpieczeństwa w samochodach (R129). Model został opracowany z intuicyjnością obsługi w zamyśle, dlatego też jego instalacja jest bardzo łatwa z wbudowanymi funkcjami. Nie ma konieczności poświęcania bezpieczeństwa czy funkcjonalności na rzecz wygody.

„Wiemy, czego rodzice szukają i jakich typów produktów potrzebują – skomentował główny dyrektor wykonawczy i współzałożyciel UPPAbaby Bob Monahan. – Wraz z międzynarodową ekspansją nadszedł czas na wprowadzenie niemowlęcego fotelika samochodowego UPPAbaby do Europy” – dodał dyrektor.

Fotelik niemowlęcy MESA i-SIZE wyposażony jest w unikatowy system SMARTSecure, który łączy pięć wizualnych i dźwiękowych elektronicznych wskaźników i potwierdzeń. Wskazówki wizualne i dźwiękowe, w połączeniu z innowacyjnym wskaźnikiem napięcia w podstawie, eliminują przypadkowe nieprawidłowe wykorzystanie i gwarantują poprawną instalację. Aby zapewnić maksymalną przenośność, fotelik MESA i-SIZE można połączyć z wózkiem VISTA lub CRUZ i utworzyć system transportowy UPPAbaby bez przejściówek. Dodatkowe funkcje fotelika MESA i-SIZE przedstawione są poniżej.

• Trzypunktowa uprząż bez konieczności ponownego przewlekania z łatwością dopasowuje się do rozwoju dziecka i eliminuje konieczność rozkładania.

• Solidny zagłówek z ochroną przeciw wstrząsom bocznym z pianką EPP i zapamiętującą kształt nie wymaga dodatkowych elementów do zapewnienia zaawansowanej ochrony.

• Wysuwana wkładka niemowlęca pozwala na umieszczenie dziecka w odpowiedniej pozycji do zapewnienia dobrej cyrkulacji powietrza.

• Wbudowany system wentylacyjny złożony z perforowanych otworów w warstwie zewnętrznej, oddychającej siatki, pianki EPP i wentylowanych kanałów pozwala na dobry przepływ powietrza i tym samym utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała dziecka.

• Obsługiwany jedną ręką przełącznik z wózka pozwala z łatwością przenieść fotelik z wózka do samochodu.

• Osłona pokrywająca dużą powierzchnię.

• Podstawka wspierająca z dwoma wskaźnikami zapewnia odpowiednią pozycję, która lepiej absorbuje i przenosi wstrząsy, tym samym zmniejszając siłę uderzenia działającą na głowę i szyję dziecka.

Model MESA i-SIZE jest dostępny w Europie i Wielkiej Brytanii w następujących wersjach: JAKE (czarny), JORDAN (węgiel mélange), GREGORY (błękit mélange), and EMMETT (zieleń mélange). Fotelik samochodowy skierowany jest do tyłu i może być stosowany przy wzroście od 40 do 78 cm (około 14 miesięcy).

O UPPAbaby


Misją firmy UPPAbaby jest opracowywanie najlepszych wózków, fotelików samochodowych i sprzętu w opiece nad dziećmi, charakteryzujących się intuicyjnym wzorem, stylem i elegancją i wyposażonych w funkcje, których rodzice chcą i innowacje, których się nie spodziewają. Firma UPPAbaby z oddaniem świadczy obsługę klienta na poziomie tak wysokim, jak jakość produktów firmy. Założona w 2006 r. firma ma swoją siedzibę w stanie Massachusetts w USA, a jej produkty dostępne są na całym świecie. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.UPPAbaby.com.

Wideo - https://mma.prnewswire.com/media/833162/UPPAbaby___MESA_i_SIZE.mp4

Źródło: UPPAbaby

Źródło informacji:PR Newswire

Opublikowano: 11-03.2019