Jadanie na mieście lub w trasie - to wyzwanie dla podniebienia i żołądka - dlatego szukamy najlepszych miejsc i najsmaczniejszych potraw.

Redakcja wiedziona smakami i zapachami odwiedzanych lokali w powiecie suskim - podejmuje się typowania lokali, które wyłonią czytelnicy portalu. Typy i zgłoszenia z uzasadnieniem wyboru proszę kierować poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie głównej portalu. To nie jest konkurs - chociaż redakcja postara się kontaktować w właścicielami typowanych restauracji i lokali - być może uda się odpowiednio nagrodzić uczestników typowania - smakoszy odwiedzających lokale restauracyjne w naszym powiecie. 

Ostatnio w jednym z lokali zafascynowała reporterów zupa krabowa - która zyskała sobie amatorów wśród czytelników. Lokale serwujące typowo polskie, jak też orientalne potrawy są częścią naszej kultury regionalnej i kulinarnej. 

Zgłoszenia mogą przesyłać także restauratorzy - przesyłając danie dnia oraz walory tego dania - co poddamy ocenie czytelników. 

Zapraszam serdecznie do zgłaszania najsmaczniejszych potraw oraz miejsc, gdzie można zjeść smacznie i elegancko.

Maria Moczydlak

Redaktor Naczelna / Wydawca suskiDlaWas.info